Obróć ekran

Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.

Akademia INTEX

Poznaj naszą ofertę usług rozwojowych w postaci warsztatów, konferencji i szkoleń, które wspólnie z Partnerami organizujemy w całej Polsce. Zadbaj o swój rozwój, wybierając dogodny termin i miejsce interesującego Cię wydarzenia. Skorzystaj z wiedzy ekspertów.

roadshow_ih_pl_rz_v2-2-2

Warsztat Szkoleniowy

Connected Hydraulics - Truck Roadshow

Razem z firmą Bosch Rexroth serdecznie zapraszamy na bezpłatną wystawę objazdową pt: „Connected Hydraulics – Beyond Limits”, podczas której zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w zakresie usieciowionej hydrauliki.

Czym jest Connected Hydraulics? Jest to wynik postępującej elektronizacji, która pozwoliła na bezproblemowe podłączenie hydrauliki do nowoczesnych struktur sieciowych. Dzięki rozproszonej inteligencji i otwartym interfejsom możliwe jest wykorzystanie ogromnego potencjału środowisk Przemysłu 4.0 oraz Internetu Rzeczy (IoT). Firma Bosch Rexroth jako globalny dostawca rozwiązań z zastosowaniem napędów hydraulicznych wyznacza nowe standardy wydajności, funkcjonalności i trwałości. Elektronizacja hydrauliki i przeniesienie jej funkcji do poziomu oprogramowania gwarantują zachowanie tej pozycji również w przyszłości.

Podczas wystawy zaprezentowane zostaną m.in.:

  • kompaktowy zasilacz hydrauliczny CytroPac – będący nowatorskim rozwiązaniem typu „plug and run” upraszczającym i przyspieszającym uruchomienie oraz doskonale wpisującym się w koncepcję Przemysłu 4.0,
  • hydrauliczne silniki wolnoobrotowe Hägglunds – wysokomomentowe silniki stanowiące alternatywę dla przekładni mechanicznych i będące bezpośrednią odpowiedzią na rosnące wymagania klientów,
  • system napędów hydraulicznych pomp Sytronix – który umożliwia napęd pomp hydraulicznych o stałej zmiennej objętości roboczej, silnikami elektrycznymi o regulowanych obrotach,
  • filtry nowej generacji – które dbają o czystość oleju w układzie hydraulicznym oraz zapewniają dłuższą żywotność maszyny.

Do zobaczenia!

Pliki do pobrania:

Cena netto / osoba

Wydarzenie bezpłatne

Termin

12.09.2018

Czas trwania

12:00-17:00

Lokalizacja

Gliwice:
INTEX
ul. Portowa 4

Termin

21.09.2018

Czas trwania

8:30-15:00

Lokalizacja

Gdańsk:
Bosch Rexroth
ul. Galaktyczna 32

Termin

25.09.2018

Czas trwania

8:30-16:00

Lokalizacja

Warszawa:
Bosch Rexroth
ul. Jutrzenki 102/104

Wystawa prowadzona będzie przez inżynierów firmy Bosch Rexroth. Oprowadzanie po wystawie odbywa się w grupach i trwa ok. 45 minut. Kolejność zgłoszeń decyduje o godzinie rozpoczęcia zatem w celu zapewnienia komfortu zwiedzania, konkretną godzinę rozpoczęcia wskażemy Państwu w potwierdzeniu zgłoszenia.

Organizatorzy

intex
Bosch-Rexroth-Logo

Nie znalazłeś wydarzenia, które Cię interesuje? Nic straconego!

Podziel się z nami swoimi zainteresowaniami byśmy mogli lepiej dopasować charakter kolejnego wydarzenia. Dziękujemy za Twój wkład!

Diagnostyka sieci PROFINETDiagnostyka sieci PROFIBUSIO Link - podstawy i przykładowe aplikacjeFunkcje bezpieczeństwa w napędach SINAMICSSINAMICS V20/V90/G120 oraz SIMATIC S7-1200/1500 w automatyzacji maszynBezpieczeństwo maszyn w praktyceOPC - Konfiguracja i uruchomienie

Zapisz się na wydarzenie

Wypełnij formularz

Zapisz się na wydarzenie

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane do uzupełnienia

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez firmę INTEX Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Portowej 4 w celu zapisania i zaproszenia uczestnika do udziału w Usłudze rozwojowej, kontaktowania się w sprawach dotyczących usługi, składania spersonalizowanej oferty, prowadzenia statystyk i badania satysfakcji Klientów oraz zapewniania rozliczalności na podstawie przepisów prawa. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji usługi, po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Dane osobowe przetwarzane w związku ze składaniem spersonalizowanej oferty przez firmę INTEX Sp. z o.o., do czasu wycofania zgody na takie przetwarzanie.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie ich danych osobowych narusza przepisy RODO. Państwa dane osobowe możemy udostępnić współorganizatorom usługi rozwojowej w celu zapewnienia prawidłowego jej przebiegu. Podanie danych nie jest obowiązkowe ale konieczne do przyjęcia uczestnika na usługę. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych osobowych proszę się skontaktować się z nami pod adresem e-mail: intex@intex.com.pl

Przesłanie formularza stanowi wyrażenie woli uczestnictwa w usłudze rozwojowej. W ciągu 2 dni roboczych od momentu przesłania formularza, uczestnik otrzyma za pośrednictwem e-maila potwierdzenie wpisania na usługę rozwojową (jeżeli limit miejsc nie został uprzednio osiągnięty) lub fakturę proforma w przypadku wydarzeń płatnych. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Dla usług rozwojowych o charakterze bezpłatnym zastrzegamy prawo odmowy przyjęcia bez podania przyczyn.

Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione lub zaznaczone.

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Kontakt

object(WP_Post)#8981 (24) { ["ID"]=> int(6171) ["post_author"]=> string(1) "3" ["post_date"]=> string(19) "2017-12-22 10:44:03" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2017-12-22 09:44:03" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(20) "Magdalena Zielińska" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(19) "magdalena-zielinska" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2018-01-03 10:00:21" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2018-01-03 09:00:21" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(64) "https://www.intex.com.pl/?post_type=osoby-kontaktowe&p=6171" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(16) "osoby-kontaktowe" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" }

Szukasz pomocy? Zadzwoń do mnie

Magdalena Zielińska +48 664 441 923

Katalog szkoleń INTEX.pdf Katalog szkoleń INTEX