Obróć ekran

Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.

Akademia INTEX

Poznaj naszą ofertę usług rozwojowych w postaci warsztatów, konferencji i szkoleń, które wspólnie z Partnerami organizujemy w całej Polsce. Zadbaj o swój rozwój, wybierając dogodny termin i miejsce interesującego Cię wydarzenia. Skorzystaj z wiedzy ekspertów.

intex_siemens_final_1000px

Bezpłatny warsztat szkoleniowy

PROFINET Truck – Bezpieczeństwo sieci i Cyfryzacja w Industry 4.0

PROFINET to aktualnie najczęściej wykorzystywany protokół w zakresie komunikacji pomiędzy systemem sterowania a jego peryferiami. PROFINET bazuje na infrastrukturze sieci Ethernet, która zapewnia m.in. wysoką przepustowość, jednoczesną obsługę bardzo dużej liczby urządzeń, wielu protokołów. Cechy te w efekcie końcowym zapewniają funkcjonalność nieosiągalną w rozwiązaniach klasycznych. Jednocześnie należy jednak pamiętać, że otwartość systemu połączona z dużą liczbą urządzeń, może rodzić również konsekwencje w postaci utrudnionego zarządzania systemem, kłopotliwej diagnostyki, a wreszcie stanowić poważne wyzwanie w zakresie bezpieczeństwa informacyjnego systemu.

Wspólnie z naszym Partnerem firmą SIEMENS serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty mające na celu przybliżenie tematyki bezpieczeństwa systemów Ethernet/PROFINET, zasad doboru urządzeń wykorzystywanych w systemach PROFINET pod kątem jego wysokiej wydajności, a przede wszystkim możliwości stałego monitorowania oraz diagnostyki problemów.

W trakcie warsztatów zostaną także przedstawione funkcjonalności jakie w ostatnim okresie zostały zaimplementowane w urządzeniach oraz kierunki rozwoju systemu PROFINET.

Warsztaty te będą bezpośrednią okazją do wymiany doświadczeń, praktycznego zapoznania z rozwiązaniami w zakresie zabezpieczania oraz diagnostyki tej sieci. Dzięki towarzyszącej warsztatom ciężarówce demonstracyjnej – PROFINET TRUCK, uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami firmy SIEMENS w zakresie PROFINET.

Agenda:

  • Bezpieczna sieć procesowa – Co to oznacza? | Matusz Palowski / Maciej Górny – Siemens
  • Cyfryzacja w Industry 4.0 – Siemens DF | Michał Bereza – Siemens
  • Ethernet, a klasyczne systemy magistralowe – podejście do diagnostyki | Artur Szymiczek INTEX
  • Kryteria doboru urządzeń infrastruktury sieci PROFINET pod kątem niezawodności, wydajności oraz możliwości diagnostycznych | Artur Szymiczek INTEX
  • Kierunki rozwoju PROFINET: PROFINET i OPC UA, TSN, APL, PROFINET@I40. | Artur Szymiczek INTEX.

Do udziału w warsztatach zapraszamy każdego, kto spotyka się w swojej praktyce z siecią Ethernet/PROFINET, a w szczególności projektantów, integratorów oraz pracowników utrzymania ruchu systemów automatyki.

Do zobaczenia!

Cena netto / osoba

Wydarzenie bezpłatne

Termin

04.06.2019

Czas trwania

8.30-15.00

Lokalizacja

Kraków:
Hotel Novotel City West Kraków
ul. Armii Krajowej 11

Termin

05.06.2019

Czas trwania

8.30-15.00

Lokalizacja

Łódź:
Centrum Szkoleniowe Siemens w Łodzi
ul. Wydawnicza 17

Termin

06.06.2019

Czas trwania

8.30-15.00

Lokalizacja

Luboń k. Poznania:
Hotel Poznański
ul. Krańcowa 4

Warsztaty prowadzone będą przez inżynierów firmy SIEMENS: Mateusza Palowskiego, Macieja Górnego, Michała Berezę a także Dyrektora Technicznego INTEX: Artura Szymiczka, wybitnego eksperta, posiadającego międzynarodowy certyfikat w zakresie PROFINET – PI Training Center Instructor.

Organizatorzy

intex
siemens

Nie znalazłeś wydarzenia, które Cię interesuje? Nic straconego!

Podziel się z nami swoimi zainteresowaniami byśmy mogli lepiej dopasować charakter kolejnego wydarzenia. Dziękujemy za Twój wkład!

Diagnostyka sieci PROFINETDiagnostyka sieci PROFIBUSIO Link - podstawy i przykładowe aplikacjeFunkcje bezpieczeństwa w napędach SINAMICSSINAMICS V20/V90/G120 oraz SIMATIC S7-1200/1500 w automatyzacji maszynBezpieczeństwo maszyn w praktyceOPC - Konfiguracja i uruchomienie

Zapisz się na wydarzenie

Wypełnij formularz

Zapisz się na wydarzenie

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane do uzupełnienia

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez firmę INTEX Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Portowej 4 w celu zapisania i zaproszenia uczestnika do udziału w Usłudze rozwojowej, kontaktowania się w sprawach dotyczących usługi, składania spersonalizowanej oferty, prowadzenia statystyk i badania satysfakcji Klientów oraz zapewniania rozliczalności na podstawie przepisów prawa. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji usługi, po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Dane osobowe przetwarzane w związku ze składaniem spersonalizowanej oferty przez firmę INTEX Sp. z o.o., do czasu wycofania zgody na takie przetwarzanie.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie ich danych osobowych narusza przepisy RODO. Państwa dane osobowe możemy udostępnić współorganizatorom usługi rozwojowej w celu zapewnienia prawidłowego jej przebiegu. Podanie danych nie jest obowiązkowe ale konieczne do przyjęcia uczestnika na usługę. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych osobowych proszę się skontaktować się z nami pod adresem e-mail: intex@intex.com.pl

Przesłanie formularza stanowi wyrażenie woli uczestnictwa w usłudze rozwojowej. W ciągu 2 dni roboczych od momentu przesłania formularza, uczestnik otrzyma za pośrednictwem e-maila potwierdzenie wpisania na usługę rozwojową (jeżeli limit miejsc nie został uprzednio osiągnięty) lub fakturę proforma w przypadku wydarzeń płatnych. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Dla usług rozwojowych o charakterze bezpłatnym zastrzegamy prawo odmowy przyjęcia bez podania przyczyn.

Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione lub zaznaczone.

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Kontakt

object(WP_Post)#10537 (24) { ["ID"]=> int(8475) ["post_author"]=> string(1) "3" ["post_date"]=> string(19) "2017-12-21 12:06:26" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2017-12-21 11:06:26" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(11) "Aneta Nowak" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(11) "aneta-nowak" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2018-01-03 10:00:37" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2018-01-03 09:00:37" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(64) "https://www.intex.com.pl/?post_type=osoby-kontaktowe&p=8475" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(16) "osoby-kontaktowe" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" }

Szukasz pomocy? Zadzwoń do mnie

Aneta Nowak +48 664 441 925

Katalog szkoleń INTEX.pdf Katalog szkoleń INTEX