Obróć ekran

Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.

Akademia INTEX

Poznaj naszą ofertę usług rozwojowych w postaci warsztatów, konferencji i szkoleń, które wspólnie z Partnerami organizujemy w całej Polsce. Zadbaj o swój rozwój, wybierając dogodny termin i miejsce interesującego Cię wydarzenia. Skorzystaj z wiedzy ekspertów.

mikroszkolenia-1200

mikroszkolenie

Mikroszkolnie online – bezpłatne dwugodzinne szkolenia z TIA PORTAL + rabat na szkolenia

Wydaje Ci się, że obecnie nie jest najlepszy czas na inwestowanie w swoje kompetencje? Nic bardziej mylnego. W INTEX od wielu lat opracowujemy szkolenia wyznaczające standardy w przemyśle. Dzisiaj pragniemy ci zaprezentować najbardziej dopracowany, przystępny i skuteczny model transferu  umiejętności.

Dołącz do cyklicznych mikroszkoleń online, na których otrzymasz dostęp do realnego, indywidualnego stanowiska szkoleniowego oraz doświadczonego eksperta zdolnego do odpowiedzi na najtrudniejsze pytania w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, otrzymasz od nas 10% rabatu na najbliższy termin dowolnego szkolenia z naszej oferty lub 5% rabatu na kolejny termin.

Podczas 2 godzinnego szkolenia pod okiem trenera wykonasz ćwiczenia
w TIA PORTAL na które składają się:

 • stworzenie projektu
 • definicja konfiguracji sprzętowej PLC
 • przygotowanie programu sterującego obiektem
 • uruchomienie symulatora obiektu oraz monitorowanie działania programu sterowania

Bezpiecznie

Dostęp do szkolenia uzyskasz poprzez szyfrowane połączenie https w swojej przeglądarce. Nie musisz instalować żadnego oprogramowania więc nie obawiaj się, że naruszysz politykę bezpieczeństwa swojej korporacji.

Łatwo

Dzięki temu krótkiemu wprowadzeniu nabierzesz pewności, że aby zdobyć specjalistyczne kwalifikacje, musisz zadbać jedynie o łącze internetowe o odpowiedniej przepustowości. Resztą zajmiemy się my.

Skutecznie

Wydaje Ci się, że szkolenie online to „nie to samo” bo nie masz okazji obcowania ze sprzętem? Daj nam szansę pobudzić swoją wyobraźnię… to nic nie kosztuje.

 

Dlaczego szkolenie online?

 • Bo zapewniamy, że osiągniesz cel szkolenia dokładnie w takim samym stopniu jak na szkoleniach stacjonarnych
 • Bo nie musisz instalować żadnego oprogramowania obawiając się naruszenia „polityki bezpieczeństwa” swojej korporacji
 • Bo możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie
 • Bo nie ponosisz kosztów delegacji i noclegu
 • Bo łatwiej pogodzisz naukę z pracą zawodową

 

Informacje organizacyjne

 • Liczba miejsc na każdym terminie szkolenia ograniczona jest do 9 uczestników. Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy” więc nie zwlekaj z rejestracją!
 • Każdy uczestnik otrzyma od nas 10% rabatu na najbliższy termin dowolnego szkolenia z naszej oferty lub 5% rabatu na kolejny termin.”
 • Po wypełnienia formularza zgłoszenia najpóźniej kolejnego dnia roboczego otrzymasz potwierdzenie przyjęcia na szkolenie o ile limit miejsc nie został uprzednio osiągnięty.

 

Jak się zapisać krok po kroku?

 1. Zarejestruj się na dogodny termin szkolenia
 2. Mailowo otrzymasz potwierdzenie o przyjęciu wraz z dalszymi instrukcjami
 3. W dniu szkolenia zadbaj by mieć dostęp do internetu oraz o ile to możliwe do dwóch monitorów
 4. Ciesz się bezpłatnym „bite-sized learningiem” oraz odbierz rabat na kolejne szkolenia!

 

Wymagania

Zestaw komputerowy z Windows 7 lub 10. Dla większego komfortu zalecane jest podłączenie dwóch ekranów (np. laptop z dodatkowym monitorem). Nie musisz instalować przed szkoleniem żadnego oprogramowania

Połączenie internetowe o przepustowości na poziomie co najmniej 50Mb (pobieranie) / 10 Mb (wysyłanie)

Zestaw słuchawkowy + mikrofon + kamerka (zalecane)

Biegła znajomość obsługi komputera

 

Cena netto / osoba

bezpłatne

Termin

9.04.2021

Czas trwania

9.30 – 11.30

Lokalizacja

mikroszkolenie

Termin

22.04.2021

Czas trwania

9.30 – 11.30

Lokalizacja

mikroszkolenie

Termin

7.05.2021

Czas trwania

9.30 – 11.30

Lokalizacja

mikroszkolenie

Termin

27.05.2021

Czas trwania

9.30 – 11.30

Lokalizacja

mikroszkolenie

Liczba miejsc na każdym terminie szkolenia ograniczona jest do 9 uczestników! Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Organizatorzy

intex-300px

Zapisz się na wydarzenie

Wypełnij formularz

Zapisz się na wydarzenie

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane do uzupełnienia

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez firmę INTEX Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Portowej 4 w celu zapisania i zaproszenia uczestnika do udziału w Usłudze rozwojowej, kontaktowania się w sprawach dotyczących usługi, składania spersonalizowanej oferty, prowadzenia statystyk i badania satysfakcji Klientów oraz zapewniania rozliczalności na podstawie przepisów prawa. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji usługi, po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Dane osobowe przetwarzane w związku ze składaniem spersonalizowanej oferty przez firmę INTEX Sp. z o.o., do czasu wycofania zgody na takie przetwarzanie.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie ich danych osobowych narusza przepisy RODO. Państwa dane osobowe możemy udostępnić współorganizatorom usługi rozwojowej w celu zapewnienia prawidłowego jej przebiegu. Podanie danych nie jest obowiązkowe ale konieczne do przyjęcia uczestnika na usługę. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych osobowych proszę się skontaktować się z nami pod adresem e-mail: intex@intex.com.pl

Przesłanie formularza stanowi wyrażenie woli uczestnictwa w usłudze rozwojowej. W ciągu 2 dni roboczych od momentu przesłania formularza, uczestnik otrzyma za pośrednictwem e-maila potwierdzenie wpisania na usługę rozwojową (jeżeli limit miejsc nie został uprzednio osiągnięty) lub fakturę proforma w przypadku wydarzeń płatnych. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Dla usług rozwojowych o charakterze bezpłatnym zastrzegamy prawo odmowy przyjęcia bez podania przyczyn.

Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione lub zaznaczone.

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Kontakt

object(WP_Post)#14130 (24) { ["ID"]=> int(8475) ["post_author"]=> string(1) "3" ["post_date"]=> string(19) "2017-12-21 12:06:26" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2017-12-21 11:06:26" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(11) "Aneta Nowak" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(11) "aneta-nowak" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2018-01-03 10:00:37" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2018-01-03 09:00:37" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(64) "https://www.intex.com.pl/?post_type=osoby-kontaktowe&p=8475" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(16) "osoby-kontaktowe" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" }

Szukasz pomocy? Zadzwoń do mnie

Aneta Nowak +48 664 441 925

Katalog szkoleń INTEX.pdf Katalog szkoleń INTEX