Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.
Jest to ogólnodostępna platforma informatyczna za pośrednictwem której przedsiębiorcy mogą zgłosić siebie, swoją firmę oraz swoich pracowników do udziału w usługach rozwojowych finansowanych ze środków publicznych.
50 - 80 %
Dofinansowanie mogą uzyskać mikro, mali i średni przedsiębiorcy czyli przedsiębiorcy zatrudniający do 250 pracowników.
Aby uzyskać dofinansowanie należy wybrać szkolenie z Bazy Usług Rozwojowych, a następnie zgłosić się do właściwego ze względu na siedzibę firmy Operatora. Doradcy Operatora udzielą szerszych informacji w sprawie podpisania umowy na dofinansowanie do szkoleń.
Operator wskaże również konto, na które należy wpłacić wkład własny za szkolenie. Po zrealizowanym szkoleniu trzeba wypełnić ankietę oceniającą usługę – tylko na tej podstawie nastąpi refundacja szkolenia.
Aby móc świadczyć usługi rozwojowe finansowane ze środków publicznych musieliśmy spełnić wszystkie wymagania w zakresie systemu zapewniania jakości naszych usług. W efekcie pozytywnej weryfikacji dokonanej przez PARP, otrzymaliśmy akredytację na podstawie której możecie uzyskać dofinansowanie na dowolne szkolenie z naszej oferty.
stanowi wydzieloną część Funduszu Pracy i przeznaczony jest na dofinansowanie szkoleń dla pracowników i pracodawców w formie pomocy de minimis. Celem utworzenia KFS jest zwiększenie inwestycji w potencjał kadrowy aby poprawić zarówno pozycję firm jak i samych pracowników na konkurencyjnym rynku pracy dostosowując do niego ich kompetencje i umiejętności.
KFS jest ogólnodostępny. Skorzystać z finansowania mogą wszystkie firmy prowadzące swoją działalność na terenie Polski, bez znaczenia jest rodzaj umowy czy wymiar etatu na jaki są zatrudnieni pracownicy objęci szkoleniem.
Priorytety wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na rok 2018 zostały wskazane przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Radę Rynku Pracy, na realizację których przewidziano prawie 100 mln zł. Głównymi priorytetami jest wsparcie kształcenia ustawicznego w związku z zastosowaniem w firmach nowych technologii i narzędzi pracy, wsparcie kształcenia w zawodach deficytowych, a także dla osób po 45 roku życia.
Aby uzyskać dofinansowanie złóż wniosek w formie elektronicznej lub papierowej do Powiatowego Urzędu Pracy (PUP) właściwego ze względu na siedzibę albo miejsce prowadzenia działalności gospodarczej. Po otrzymaniu zgody na dofinansowanie i podpisaniu umowy z urzędem, otrzymasz środki na wskazane konto. Obecni tam doradcy klienta udzielają wyjaśnień lub szerszych konsultacji w sprawie złożenia wniosku o dofinansowanie. Pamiętaj, że przyznanie środków uzależnione jest od decyzji urzędu pracy, która ocenia twój wniosek zarówno pod kątem formalnym jak i merytorycznym. Jeśli nie wiesz jak prawidłowo wypełnić wniosek skontaktuj się z nami, a otrzymasz profesjonalną pomoc od naszych doradców, którzy pomogą Ci skutecznie złożyć go w twoim urzędzie Pracy. Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku, wybierz odpowiednie szkolenia i sprawdź daty naborów w swoim urzędzie pracy.
zrealizowanych projektów dofinansowanych
tyle % złożonych wniosków kończy się decyzją pozytywną
przeszkolonych osób na szkoleniach dofinansowanych
tyle mln zdobyliśmy łącznie dofinansowania dla naszych Klientów
Stosujemy system zarządzania zgodnie z PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie projektowania i organizacji szkoleń z zakresu automatyki przemysłowej
Copyright © 2015 INTEX.Wszystkie prawa zastrzeżone.
| Projekt i realizacja CHALLENGE Studio
Strona www.intex.com.pl, na której się znajdujesz korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodnę na korzystanie z nich.
OK