Obróć ekran

Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.

Partnerzy

Wybierz interesującą Cię sekcję i dowiedz się więcej o naszej firmie

  • O firmie
  • Trenerzy
  • Aktualności
  • Promocje
  • Klienci
  • Partnerzy
  • Opinie

INTEX to od 30 lat synonim doświadczenia, kompetencji i nowatorskiego podejścia do specjalistycznych szkoleń technicznych oraz usług w dziedzinie automatyki przemysłowej. Wartość naszej ścisłej specjalizacji oraz znaczenie w biznesie nadawane jest między innymi dzięki współpracy z wiodącymi na świecie producentami urządzeń i rozwiązań dla przemysłu.

Poznaj naszych partnerów:

AUTORYZOWANY PARTNER SIEMENS PROCESS AUTOMATION

INTEX Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Partnerem Siemens Sp. z o.o. działu Process Automation w zakresie produktów / systemów sieciowych SIMATIC NET. Posiadamy status centrum rozwojowego firmy SIEMENS w zakresie wykorzystania technologii komunikacyjnych PROFIBUS, PROFINET, AS-i, OPC. Oferujemy również najwyższy poziom doradztwa technicznego w oparciu o standardy SIMATIC NET. Jakość prowadzonych przez nas szkoleń jest od lat uznana i rekomendowana przez firmę SIEMENS. Wszystkie szkolenia, publikacje i prace są wynikiem własnych badań oraz wieloletnich doświadczeń.

siemens.pl/net

PROFIBUS & PROFINET COMPETENCE & TRAINING CENTER

INTEX jest akredytowaną jednostką PROFIBUS&PROFINET INTERNATIONAL Competence Center zapewniając zarówno użytkownikom instalacji, jak i projektantom urządzeń wykorzystujących technologię PROFIBUS lub PROFINET najwyższy poziom wsparcia technicznego. Jako trzecie centrum rozwojowe na świecie, w 2010 roku INTEX uzyskał status PROFIBUS&PROFINET INTERNATIONAL Training Center w pełnym zakresie. Wyłącznie akredytowane jednostki PI Training Center prowadzą szkolenia certyfikowane, które są zgodne z wymogami PROFIBUS&PROFINET INTERNATIONAL i kończą się egzaminem teoretycznym i praktycznym.

www.profibus.com

FANUC to czołowy światowy producent rozwiązań do automatyzacji zakładów produkcyjnych, a w tym jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie producentów robotów przemysłowych. INTEX razem z FANUC ACADEMY – jedynym autoryzowanym centrum szkoleniowym FANUC w Polsce, w ramach współpracy opracowało eksperckie szkolenie dotyczące integracji robota z systemami sterowania SIEMENS SIMATIC S7. Szkolenia te odbywają się w nowoczesnym centrum FANUC ACADEMY we Wrocławiu, a prowadzone są przez doświadczonych ekspertów od systemów sterowania z INTEX.

fanuc-academy.pl

Bosch Rexroth Sp. z o.o. to od wielu lat synonim światowego lidera w zakresie napędów i sterowań hydraulicznych. Produkty i usługi Bosch Rexroth cechuje wysoka jakość i nowoczesność rozwiązań, dzięki czemu zyskał on szerokie grono Klientów w Polsce. W trakcie swojej działalności Bosch Rexroth dał się poznać jako stabilny partner w zakresie niezawodnych systemów napędowych, spełniających specyficzne wymagania eksploatacyjne. Owocem partnerstwa łączącego nasze firmy jest powstanie cyklu najwyższej jakości szkoleń z zakresu hydrauliki siłowej przygotowanych przez światowej klasy ekspertów.

www.boschrexroth.pl

W wyniku pozytywnie zakończonego audytu przeprowadzonego w 2011 roku INTEX, jako jeden z pierwszych dystrybutorów PROCENTEC na świecie zdobył najwyższy możliwy status ZŁOTEGO DYSTRYBUTORA. Status ten potwierdza wysoki poziom wsparcia technicznego świadczony przez INTEX, a także możliwość zapewnienia wyłącznego i bezkonkurencyjnego wsparcia produktowego i serwisowego w zakresie oferty firmy PROCENTEC.

www.procentec.com

Produkty MatrikonOPC umożliwiają łatwą i szybką integrację urządzeń oraz systemów pochodzących od różnych producentów. Aktualnie w swojej ofercie firma posiada ponad 500 pozycji, a lista aplikacji, w których te produkty zostały wykorzystane przekroczyła 100.000. Umiejętność współpracy z rozwiązaniami różnych producentów i pełna zgodność ze standardem uczyniła MatrikonOPC globalnym liderem w zakresie integracji systemów opartych na technologii OPC.

www.matrikonopc.com

PROFICHIP specjalizuje się w rozwoju półprzewodników i komponentów automatyki przemysłowej oraz systemów technologii komunikacyjnych, takich jak PROFIBUS, CANopen, DeviceNet i innych przemysłowych protokołów. Firmy INTEX i PROFICHIP od wielu lat współpracują w zakresie układów ASIC oraz zestawów uruchomieniowych dla interfejsu PROFIBUS DP Slave, które znacznie upraszczają proces implementacji obsługi protokołu PROFIBUS w urządzeniach.

www.profichip.com

Prowadząc już trzecią dekadę szkolenia oraz świadcząc usługi serwisowe z zakresu systemów komunikacyjnych staramy się dzielić naszymi doświadczeniami oraz oferować naszym klientom sprawdzone w praktyce narzędzia i interfejsy. PROFITAP/COMCRAFT to wiodący producent urządzeń dostępowych dla kablowych sieci LAN/WAN. Oferta PROFITAP skierowana jest przede wszystkim do użytkowników sieci Ethernet i zawiera urządzenia typu TAP (Test Access Point) stanowiące punkt dostępu w sieci pozwalające na nasłuchiwanie ruchu w sieci.

www.profitap.com

Kluczowymi produktami firmy Deutschmann są bramki pomiędzy interfejsami szeregowymi, a magistralami obiektowymi lub przemysłową siecią Ethernet, dostępne w postaci niezależnego urządzenia instalowanego na szynie 35mm lub gotowego interfejsu do wbudowania w urządzenie. Dostarczane narzędzia programistyczne ułatwiają dostosowanie oferowanych rozwiązań praktycznie do dowolnego protokołu komunikacyjnego. Produkty marki Deutschmann obsługują wszystkie standardy komunikacyjne, takie jak PROFIBUS, PROFINET, MPI, CANopen, DeviceNet, Interbus, LonWorks, Modbus RTU, Powerlink, EtherNet/IP, EtherCAT, Modbus TCP/IP.

www.deutschmann.de

JPEmbedded specjalizuje się w tworzeniu i testowaniu oprogramowania dla systemów wbudowanych. Dzięki szerokim doświadczeniu w implementacji różnorodnych protokołów komunikacyjnych wspiera producentów urządzeń elektronicznych w dostosowaniu ich produktów do międzynarodowych standardów komunikacji przemysłowej. Wraz z firmą INTEX wspiera rozwój standardu PROFINET, oferując m.in. programową implementację stosu PROFINET dla szerokiej gamy mikrokontrolerów.

www.jpembedded.eu

Firma P.A.NOVA jest Autoryzowanym Centrum Rozwojowym Autodesk oraz Certyfikowanym Centrum Egzaminacyjnym i Laboratorium ECDL i ECDL CAD. Specjalizuje się w szkoleniach dla inżynierów i projektantów w zakresie komputerowego wspomagania projektowania. Oferuje szerokie spektrum szkoleń obejmujące wszystkie moduły AUTOCAD z uwzględnieniem ich zastosowania. Klienci zainteresowani powyższą tematyką w celu rezerwacji miejsc i zakupu szkoleń proszeni są o kontakt z INTEX-em – biznesowym partnerem P.A.NOVA.

www.pa-nova.com.pl

Vemco, to sopocka firma specjalizująca się w projektowaniu, budowie i wdrażaniu systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Oferuje także pełną gamę elementów do budowy miedzianych sieci LAN, rozwiązania światłowodowe oraz sprzęt pomiarowy do diagnostyki i certyfikacji sieci komputerowych. Jako dystrybutor produktów firmy IDEAL Industries, Vemco współpracuje z INTEX-em w zakresie zamówień i dostaw do naszych Klientów niezawodnych testerów umożliwiających kwalifikację i certyfikację okablowania strukturalnego.

www.vemco.pl

SimTec Sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem i Solution Partner PCS7 firmy Siemens. Zatrudnia specjalistów z personalnymi certyfikatami Functional Safety Professional wydanymi przez TUV SUD. Jako jedni z pierwszych w Polsce wdrażali system DCS Simatic PCS7 firmy Siemens. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma SimTec realizuje projekty z zakresu systemów sterowania i wizualizacji, specjalizując się w systemach SIMATIC S7-300, S7-400, PCS7, Safety PLC czy TIA Portal. INTEX i SimTec współpracują w zakresie szkoleń specjalistycznych SIMATIC PCS7.

www.simtec.com.pl

Pepperl+Fuchs jest jednym z największych producentów czujników wykorzystywanych w procesie automatyzacji produkcji oraz niekwestionowanym liderem rynkowym w zakresie iskrobezpieczeństwa oraz budowy przeciwwybuchowej. INTEX od wielu lat współpracuje z firmą Pepperl-Fuchs w szczególności w zakresie promocji nowoczesnych systemów komunikacji cyfrowej przeznaczonych dla aplikacji w strefach zagrożonych wybuchem.

www.pepperl-fuchs.pl

Wiodący specjalista w dziedzinie sensoryki – z ponad 50-cio letnim doświadczeniem – firma Balluff jest uznanym partnerem w dziedzinie automatyki przemysłowej. Balluff oferuje innowacyjne rozwiązania techniczne najwyższej jakości do wszystkich obszarów automatyzacji: czujniki, elektroniczne i mechaniczne, obrotowe i liniowe przetworniki położenia, systemy identyfikacji, systemy połączeń oraz moduły I/O. Obszar współpracy z nami to przede wszystkim urządzenia z interfejsem komunikacyjnym PROFIBUS/PROFINET w wykonaniu IP65 (firm Balluff i Leuze) oraz promowanie rozwiązań wykorzystujących interfejsy IO-Link.

www.balluff.com

Pomiary i kontrola – od założenia firmy w 1969 roku ifm electronic GmbH nieprzerwanie optymalizuje procesy w niemal każdej gałęzi przemysłu. ifm jest liderem w zakresie oferty urządzeń z interfejsem AS-i jak bramki PROFIBUS/AS-i, PROFINET/AS-i, moduły interfejsowe, czujniki oraz elementy infrastruktury sieci AS-i taki jak zasilacze, wzmacniacze i terminatory. Urządzenia IFM wykorzystujemy przede wszystkim w kontekście AS-i, pojawiają się również na szkoleniach PROFIBUS/PROFINET w postaci bramki.

www.ifm.com

Od 40 lat Murrelektronik należy do głównych producentów w branży automatyki. Niezależnie od tego, czy są to systemy automatyzacji, technika minimalizacji zakłóceń, technika interfejsowa, czy sieci przemysłowe Murrelektronik oferuje nie tylko w pełni funkcjonalne produkty, ale także kompletne rozwiązania systemowe dotyczące pomiarów, sterowania i regulacji maszyn, instalacji przemysłowych i urządzeń sterujących. Z urządzeniami firmy Murrelektronik można spotkać się na szkoleniach związanych z PROFIBUS, PROFINET oraz bezpieczeństwem maszyn.

www.murrelektronik.pl

Rozwijany od 1995 roku WAGO I/O SYSTEM składa się z modułów wejściowych/wyjściowych oraz interfejsów i sterowników programowalnych (PLC) z interfejsami do powszechnie stosowanych sieci obiektowych. Katalog systemu obejmuje ponad 400 modułów I/O, pozwalających na dołączanie sygnałów analogowych, dwustanowych, urządzeń z interfejsami szeregowymi i specjalnymi, moduły z barierą iskrobezpieczną (Ex), a także do podłączania sygnałów bezpieczeństwa (Profisafe). INTEX wykorzystuje na swoich szkoleniach sterowniki oraz interfejsy WAGO-I/O-SYSTEM wyposażone w złącza PROFIBUS, PROFINET, Ethernet, Modbus TCP.

www.wago.pl

TURCK to jeden ze światowych liderów w dziedzinie automatyki przemysłowej. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 3500 pracowników w 28 krajach oraz posiada przedstawicieli w kolejnych 60 krajach. Oferta automatyki TURCK obejmuje około 15 tys. urządzeń, głównie czujników, stacji rozproszonych I/O dla różnych protokołów transmisji i obszarów montażu, przetworników sygnałowych i techniki łączeniowej. TURCK oferuje także kompleksowe rozwiązania dla bardziej złożonych zastosowań w dziedzinie automatyzacji procesów i produkcji takich jak przemysłowe systemy identyfikacja radiowej (RFID), systemy kontroli pobrań typu pick-to-light czy analiza wizyjna.

www.turck.pl/pl/

Firma KUNBUS GmbH została założona w 2008 roku. Jej misją jest dostarczanie innowacyjnych i ekonomicznych produktów na stale rosnący rynek sieci przemysłowych (fieldbus, przemysłowy Ethernet). KUNBUS oferuje bramki i moduły interfejsowe do najpopularniejszych magistral (np. PROFIBUS, CANopen, DeviceNet) oraz protokołów bazujących na sieci Ethernet (PROFINET, Ethernet/IP, SERCOS, EtherCAT).

www.kunbus.com

Firma PRODUS S.A. jest od 20 lat autoryzowanym partnerem firmy firmy Hirschmann w zakresie rozwiązań do Ethernetu Przemysłowego. Urządzenia Hirschmann dedykowane są szczególnie do sektorów: energetycznego, spożywczego, transportowego, wydobywczego, a zatem wszędzie tam, gdzie niezawodność działania i bezawaryjność stanowi element kluczowy. PRODUS S.A. oferuje szeroką gamę urządzeń w wykonaniu przemysłowym takich jak przełącznik, interfejsy WLAN, konwertery. Naszym klientom dajemy możliwość doboru parametrów od ilości i rodzaju portów po temperaturę pracy, zasilanie czy wymagane certyfikaty.

hirschmann.pl

Zostań naszym Partnerem

Interesuje Cię partnerstwo z silnym i niezależnym podmiotem na rynku usług dla automatyki przemysłowej? Skontaktuj się z nami.

Michał Zappa +48 664 441 929