Obróć ekran

Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.

Promocje

Wybierz interesującą Cię sekcję by dowiedzieć się więcej o aktualnościach lub promocjach

Tu znajdziesz wszystkie aktualne promocje. Sprawdź i wybierz najlepszą dla siebie!

1500 za 1500! I nie tylko

Promocja Ważna do 31|08|2018

Planujesz letni urlop? Jeszcze nie jest za późno by zmienić plany… Obierz kurs na rozwój i spędź wakacje all inclusive na szkoleniach klasy premium w promocyjnej cenie!

Już od 9 lipca i tylko do końca sierpnia najchętniej wybierane szkolenia INTEX: PODSTAWOWY i ZAAWANSOWANY dla technologii SIEMENS SIMATIC 300/400/1200/1500zrealizujesz za jedyne 1500 pln.

Dodatkowo na pozostałe szkolenia z naszej oferty dostępne w wakacyjnych terminach gwarantujemy 25% rabat!

Na Uczestników wakacyjnych szkoleń oprócz intensywnej nauki czekają liczne atrakcje – dodatkowe tematyczne warsztaty techniczne, Mundial w Strefie Kibica w hotelu MALINOWSKI, kręgielnia i bilard.

Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona! Już dziś sprawdź promocyjne terminy i zarezerwuj miejsce na wybranym szkoleniu… bo czy może być coś przyjemniejszego jak wakacyjne programowanie?

Termin obowiązywania promocji: 31.08.2018

Pliki do pobrania:

Niezbędnik serwisanta dla sieci PROFIBUS i PROFINET

Promocja Ważna do 21|03|2017

Bazując na naszym doświadczeniu zdobytym w czasie realizacji licznych usług serwisowych w zakresie PROFIBUS oraz PROFINET pragniemy zaproponować Państwu zestawy diagnostyczne, które zostały sprawdzone przez nas w praktyce.

Na zestawy te składają się przede wszystkim narzędzia diagnostyczne, zaś ich uzupełnieniem są szkolenia, w czasie których dzielimy się doświadczeniami zdobytymi podczas realizacji usług serwisowych.

Bazując na opiniach licznie zadowolonych Klientów możemy stwierdzić, że proponowane zestawy stanowią kompletne, niezbędne wyposażenie dla każdego, kto ma potrzebę szybkiej i precyzyjnej lokalizacji niedomagań w sieci PROFIBUS lub PROFINET.

Zestaw dla sieci PROFIBUS zawiera także elementy pozwalające na usunięcie zdiagnozowanej usterki w postaci wzmacniacza, dzięki któremu możliwa będzie separacja wadliwego urządzenia czy fragmentu sieci, oraz konektorów pozwalających na stworzenie punktów pomiarowych w sieci lub usunięcie usterek w samym okablowaniu.

Jesteśmy przekonani, że niniejsza oferta pozwoli dołączyć do licznego grona naszych Klientów cieszących się stabilnie działającymi sieciami PROFIBUS oraz PROFINET.

Aby uzyskać szczegółowe warunki oferty złóż zapytanie na adres pomoc@intex.com.pl lub zadzwoń pod numer 664 441 928.

2017 z Wiedzą w pakiecie!

Promocja Ważna do 30|06|2017

Ze względu na ogromne zainteresowanie promocją „WIEDZA w PAKIECIE” umożliwiającą zakup powiązanych ze sobą tematycznie szkoleń w wyjątkowo atrakcyjnych cenach zdecydowaliśmy się na jej kontynuację. W 2017 roku zakup „pakietu” niewątpliwie pozwoli na zdobycie kompleksowej wiedzy w modularnym systemie i przyniesie wymierne korzyści finansowe.

Wszystkich Klientów INTEX oraz osoby planujące rozpoczęcie współpracy z nami zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji terminowo–cenowych dot. poszczególnych pakietów szkoleń.

Gwarantujemy szkolenia od ekspertów, usługi najwyższej klasy specjalistów, etyczne podejście do biznesu oraz miłą i serdeczną atmosferę współpracy.

Kontakt

Szukasz pomocy? Zadzwoń do mnie

Magdalena Zielińska +48 664 441 923