Obróć ekran

Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.

O firmie

Wybierz interesującą Cię sekcję i dowiedz się więcej o naszej firmie

 • O firmie
 • Trenerzy
 • Aktualności
 • Promocje
 • Klienci
 • Partnerzy
 • Opinie

Od ponad 30 lat odpowiadamy na wymagania stawiane przez współczesne procesy produkcyjne poprzez świadczenie kompleksowych usług szkoleniowych, wsparcia technicznego oraz dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dla branży automatyki przemysłowej. Wysokospecjalistyczne kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, a także wysoka kultura organizacyjna stawiają nas w gronie najbardziej uznanych i rozpoznawalnych jednostek na rynku profesjonalnych usług rozwojowych dla przemysłu w obszarze:

Systemy sterowania SIEMENS SIMATIC S7-300/400, SIMATIC S7-1200/1500, SIMATIC S7-200, SIMATIC S5, a także PCS7

Wizualizacja procesów SIEMENS SIMATIC WinCC oraz Proficy iFix

Systemy SIEMENS SIMATIC HMI oparte o panele operatorskie serii OP, MP, Comfort i Basic

Sieci przemysłowe PROFIBUS DP/PA, PROFINET, INDUSTRIAL ETHERNET, WLAN, OPC, AS-i oraz IO-LINK

Bezpieczeństwo funkcjonalne SIEMENS SIMATIC Distributed Safety, Safety Advanced i PROFIsafe

Techniki napędowe SIEMENS bazujące na przekształtnikach z rodziny Micromaster oraz SINAMICS

Napędy i sterowanie hydrauliczne. Elementy nowoczesnych układów hydrauliki siłowej.

Obszary działalności

Nasze referencje

W okresie naszej 30-letniej działalności w naszych szkoleniach otwartych wzięło udział ponad 45.000 inżynierów utrzymania ruchu, automatyków, elektryków, elektroników i mechaników. W gronie naszych kontrahentów znajduje się ponad 3.500 firm, integratorów systemów oraz przedsiębiorstw reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu.

Naszymi Klientami są między innymi Bosch, Brembo, British-American Tobacco, Coca-Cola, Fiat, General Motors, GlaxoSmithKline, IKEA, Johnson Controls, Kirchhoff, Michelin, Philips, Procter&Gamble, Unilever, Voith Industrial Services, Volkswagen Group i wiele innych. Istotnymi odbiorcami naszych usług są również instytucje naukowe, biura projektowe i urzędy pracy z różnych stron kraju.

To dzięki referencjom od tych podmiotów, a także dzięki budowanym i utrzymywanym z nimi od lat profesjonalnym relacjom biznesowym dajemy dowód na to, że INTEX stał się uznanym standardem w przemyśle i stanowi pewny wybór jako usługodawca i partner.

30 latdziałaności
na Polskim rynku

45.000przeszkolonych
specjalistów

3.500firm skorzystało
z naszych usług

I WIELE
INNYCH

Szerokie zaufanie jakim obdarzyli nas Klienci jest efektem ciężkiej pracy nad rozwojem naszych ściśle wyspecjalizowanych kompetencji.
Potwierdzone one zostały przez wiele renomowanych międzynarodowych firm, instytucji i organizacji. Najistotniejszymi wyróżnieniami są uzyskane przez nas:

 • Autoryzowany Partner działu Process Automation firmy Siemens Sp. z o.o. w zakresie produktów / systemów sieciowych SIMATIC NET.
 • Akredytacje PROFIBUS&PROFINET INTERNATIONAL Competence Center jako pierwsze i jedyne w kraju, PROFIBUS&PROFINET INTERNATIONAL Training Center jako trzecie na świecie.
 • Członkostwo w Stowarzyszeniu PROFIBUS PNO Polska od początku jego powstania.
 • Stosujemy system zarządzania zgodnie z PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie projektowania i organizacji szkoleń z zakresu automatyki przemysłowej
 • INTEX zapewnia najwyższą jakość usług potwierdzoną uzyskaniem akredytacji i wpisu do Bazy Usług Rozwojowych.

statusy siemens

Approved Partner Automation and Drives
&
Centrum Rozwojowe
dla technologii komunikacyjnych

Akredytacja

PROFIBUS&PROFINET INTERNATIONAL
Competence center i Training Center

ISO Stosujemy system zarządzania zgodnie z PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie projektowania i organizacji szkoleń z zakresu automatyki przemysłowej.

BUR INTEX zapewnia najwyższą jakość usług potwierdzoną uzyskaniem akredytacji i wpisu do Bazy Usług Rozwojowych.