Obróć ekran

Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.

O firmie

Wybierz interesującą Cię sekcję i dowiedz się więcej o naszej firmie

Od ponad 24 lat odpowiadamy na wymagania stawiane przez współczesne procesy produkcyjne poprzez świadczenie kompleksowych usług szkoleniowych, wsparcia technicznego oraz dostarczanie nowoczesnych rozwiązań w następujących obszarach naszych kompetencji:

Systemy sterowania SIEMENS SIMATIC S7-300/400, SIMATIC S7-1200/1500, SIMATIC S7-200, SIMATIC S5, a także PCS7

Wizualizacja procesów SIEMENS SIMATIC WinCC oraz Proficy iFix

Systemy SIEMENS SIMATIC HMI oparte o panele operatorskie serii OP, MP, Comfort i Basic

Sieci przemysłowe PROFIBUS DP/PA, PROFINET, INDUSTRIAL ETHERNET, WLAN, OPC, AS-i oraz IO-LINK

Bezpieczeństwo funkcjonalne SIEMENS SIMATIC Distributed Safety i PROFIsafe

Techniki napędowe SIEMENS bazujące na przekształtnikach z rodziny Micromaster oraz SINAMICS

Napędy i sterowanie hydrauliczne. Elementy nowoczesnych układów hydrauliki siłowej.

Obszary działalności

Nasze referencje

W okresie naszej 24-letniej działalności w naszych szkoleniach otwartych wzięło udział ponad 30.000 inżynierów utrzymania ruchu, automatyków, elektryków, energetyków i mechaników. W gronie naszych kontrahentów znajduje się ponad 3.000 firm, integratorów systemów oraz przedsiębiorstw reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu.

Naszymi Klientami są między innymi Bosch, Brembo, British-American Tobacco, Coca-Cola, Fiat, General Motors, GlaxoSmithKline, IKEA, Johnson Controls, Kirchhoff, Michelin, Philips, Procter&Gamble, Unilever, Voith Industrial Services, Volkswagen Group i wiele innych. Istotnymi odbiorcami naszych usług są również instytucje naukowe, biura projektowe i urzędy pracy z różnych stron kraju.

To dzięki referencjom od tych podmiotów, a także dzięki budowanym i utrzymywanym z nimi od lat profesjonalnym relacjom biznesowym dajemy dowód na to, że INTEX stał się uznanym standardem w przemyśle i stanowi pewny wybór jako usługodawca i partner.

24 latadziałaności
na Polskim rynku

30.000przeszkolonych
specjalistów

3.000firm skorzystało
z naszych usług

I WIELE
INNYCH

Szerokie zaufanie jakim obdarzyli nas Klienci jest efektem ciężkiej pracy nad rozwojem naszych ściśle wyspecjalizowanych kompetencji.
Potwierdzone one zostały przez wiele renomowanych międzynarodowych firm, instytucji i organizacji. Najistotniejszymi wyróżnieniami są uzyskane przez nas:

  • Statusy Approved Partner firmy SIEMENS Automation and Drives oraz Centrum Szkoleniowego SIEMENS dla technologii komunikacyjnych PROFIBUS, PROFINET, AS-i, OPC.
  • Akredytacje PROFIBUS&PROFINET INTERNATIONAL Competence Center jako pierwsze i jedyne w kraju, PROFIBUS&PROFINET INTERNATIONAL Training Center jako trzecie na świecie.
  • Członkostwo w Stowarzyszeniu PROFIBUS PNO Polska od początku jego powstania.
  • Stosujemy system zarządzania zgodnie z PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie projektowania i organizacji szkoleń z zakresu automatyki przemysłowej
  • INTEX zapewnia najwyższą jakość usług potwierdzoną uzyskaniem akredytacji i wpisu do Bazy Usług Rozwojowych.

statusy siemens

Approved Partner Automation and Drives
&
Centrum Szkoleniowe
dla technologii komunikacyjnych

Akredytacja

PROFIBUS&PROFINET INTERNATIONAL
Competence center i Training Center

ISO Stosujemy system zarządzania zgodnie z PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie projektowania i organizacji szkoleń z zakresu automatyki przemysłowej.

BUR INTEX zapewnia najwyższą jakość usług potwierdzoną uzyskaniem akredytacji i wpisu do Bazy Usług Rozwojowych.