Obróć ekran

Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.

Aktualności

Wybierz interesującą Cię sekcję by dowiedzieć się więcej o aktualnościach lub promocjach

  • O firmie
  • Trenerzy
  • Aktualności
  • Promocje
  • Klienci
  • Partnerzy
  • Opinie
Pożegnanie Andrzeja

Pożegnanie Andrzeja

10 czerwca z głębokim żalem pożegnaliśmy naszego wieloletniego Trenera i Przyjaciela
Ś.P. dr inż. Andrzeja Malchera.

Na wieczny odpoczynek odszedł wybitny specjalista, wspaniały dydaktyk, najwyższej klasy Trener, szczery i dobry Kolega.

Andrzeju,
Twoje wieloletnie zaangażowanie w pracę, głęboka wiedza i doświadczenie, własna inwencja i perfekcjonizm, a także szczerość, otwartość i koleżeńskość na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Śpij spokojnie….

Cyberbezpieczeństwo systemów automatyki: podatności, konsekwencje oraz sposoby poprawy – zapraszamy na spotkanie

Cyberbezpieczeństwo systemów automatyki: podatności, konsekwencje oraz sposoby poprawy – zapraszamy na spotkanie

W dniach 11 -12 czerwca we Wrocławiu odbędą się Technology Days 2024 organizowane przez Phoenix Contact. W tym roku będzie to już XI edycja spotkań inżynierów i specjalistów automatyki i elektrotechniki przemysłowej. Do gościnnych wystąpień organizator zaprosił sprawdzonych partnerów – w tym INTEX.

W pierwszym dniu konferencji, którego motywem przewodnim jest „Przemysł w erze cyfrowej – digitalizacja procesów produkcyjnych” wystąpi Dyrektor Techniczny INTEX mgr inż. Artur Szymiczek, który omówi temat: „Cyberbezpieczeństwo systemów automatyki: podatności, konsekwencje oraz sposoby poprawy”.

Zapraszamy na spotkanie z naszym ekspertem stacjonarnie w siedzibie Phoenix Contact lub Online 11 czerwca. Rejestracji na wydarzenie można dokonać na stronie organizatora.

Mamy nadzieję, że prelekcja Artura Szymiczka jak zwykle dostarczy Uczestnikom solidną porcję najwyższej jakości wiedzy popartej życiowymi przykładami i stworzy okazję do nawiązania współpracy z naszą firmą.

Webinar: Bezpieczeństwo w PROFINET – stan bieżący oraz nadchodzące nowości

Webinar: Bezpieczeństwo w PROFINET – stan bieżący oraz nadchodzące nowości

PROFINET jest kluczowym z punktu widzenia realizacji algorytmu elementem systemu sterowania. Swoją powszechność zawdzięcza m.in. elastyczności sieci Ethernet, oferowanej funkcjonalności, skalowalności i wydajności. Wykorzystanie interfejsu Ethernet w urządzeniach PROFINET pociąga jednak za sobą również konsekwencje.

W dobie coraz większych wymagań w zakresie bezpieczeństwa systemów automatyki, które są pochodną nie tylko wzrastającej świadomości właścicieli systemów, ale również upublicznionych incydentów oraz zbliżających się regulacji jak np. dyrektywa NIS 2, warto zweryfikować podejście do projektowania systemów PROFINET tak, aby uwzględnić najlepsze praktyki oraz zalecenia standardów czy też organizacji branżowych w tym zakresie.

W trakcie zaplanowanego na 10 maja bezpłatnego webinara omówimy nasze obserwacje w zakresie bezpieczeństwa systemów PROFINET zdobyte w czasie realizacji audytów tych sieci, a także plany rozwojowe w tym zakresie definiowane przez PROFIBUS&PROFINET International.

Więcej informacji na temat webinara dostępnych jest na dedykowanej stronie.

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych,
smacznego Jajka i Mokrego Dyngusa
oraz wszelkiej wiosennej radości

życzy
Załoga INTEX

INTEX i FANUC ACADEMY prezentują nowe szkolenie

INTEX i FANUC ACADEMY prezentują nowe szkolenie

PŁASZCZYZNA WSPÓŁPRACY INTEX I FANUC

INTEX razem z FANUC ACADEMY – jedynym autoryzowanym Centrum Szkoleniowym FANUC w Polsce stworzyli eksperckie szkolenie z integracji robota ze sterownikiem SIEMENS SIMATIC S7. Szkolenie odbywa się w nowoczesnych laboratoriach FANUC ACADEMY we Wrocławiu, a prowadzone jest przez doświadczonych ekspertów systemów sterowania z INTEX. W ramach współpracy firm, wybrane szkolenia z Katalogu FANUC dostępne są również w ofercie INTEX.

NOWE SZKOLENIE INTEX I FANUC

INTEGRACJA ROBOTA FANUC Z SIEMENS SIMATIC S7 to 2-dniowe szkolenie dedykowane robotykom, automatykom, projektantom, integratorom, a także pracownikom UR, którzy chcą samodzielnie konfigurować, uruchamiać i diagnozować system składający się z robota FANUC oraz nadrzędnego sterownika SIEMENS SIMATIC S7-1200/1500.

TWOJE STANOWISKO PRACY

Szkolenie realizowane jest w FANUC ACADEMY we Wrocławiu. Kursanci mają do dyspozycji sale szkoleniowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt – obecnie jest to generacja kontrolera R30iB Plus, roboty sześcioosiowe, sterownik SIEMENS SIMATIC S7-1500F wraz z dokumentacją szkoleniową opracowaną przez inżynierów INTEX. Zespół trenerski składa się z najbardziej doświadczonych ekspertów INTEX.

SZKOLENIA FANUC DOSTĘPNE W OFERCIE INTEX

W ramach współpracy firm cztery najczęściej wybierane przez Klientów szkolenia FANUC, od dzisiaj dostępne są również w ofercie INTEX:

SZKOLENIE PODSTAWOWE
Szkolenie przeznaczone dla operatorów, początkujących programistów, integratorów, inżynierów produkcji/procesu oraz początkujących automatyków.

SZKOLENIE UTRZYMANIE RUCHU
Szkolenie przeznaczone dla pracowników działów utrzymania ruchu oraz automatyków.

SZKOLENIE PROGRAMISTYCZNE
Szkolenie przeznaczone dla programistów, integratorów, inżynierów produkcji/procesu oraz automatyków.

SZKOLENIE INTEGRATORSKIE
Szkolenie przeznaczone dla integratorów oraz projektantów stanowisk zrobotyzowanych.