Obróć ekran

Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.

Aktualności

Wybierz interesującą Cię sekcję by dowiedzieć się więcej o aktualnościach lub promocjach

 • O firmie
 • Trenerzy
 • Aktualności
 • Promocje
 • Klienci
 • Partnerzy
 • Opinie

Filtruj według kategorii:

Temperatura w górę ceny w dół – spędź z nami LATO, to się opłaca!

Temperatura w górę ceny w dół – spędź z nami LATO, to się opłaca!

Gdy żar leje się z nieba, a o urlopie możesz tylko pomarzyć połącz przyjemne z pożytecznym i skorzystaj z naszej letniej oferty szkoleniowej.

Tylko w lipcu i w sierpniu najczęściej wybierane kursy Siemens Simatic S7-300/400 i 1200/1500 dostępne w promocyjnej cenie 1600 PLN!

Już dziś zapytaj o miejsce na wybranych szkoleniach objętych słoneczną promocją:

PODSTAWOWY TIA
ZAAWANSOWANY TIA
PODSTAWOWY S7
ZAAWANSOWANY S7

Gwarantujemy solidną porcję wiedzy podaną przez najwyższej klasy ekspertów, realizowaną na bogato wyposażonych stanowiskach szkoleniowych w chłodnych klimatyzowanych salach oraz profesjonalną organizację i serdeczną atmosferę.

Zapraszamy!

PROFINET Truck – Bezpieczeństwo sieci i Cyfryzacja w Industry 4.0

PROFINET Truck – Bezpieczeństwo sieci i Cyfryzacja w Industry 4.0

Wspólnie z naszym Partnerem firmą SIEMENS serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty mające na celu przybliżenie tematyki bezpieczeństwa systemów Ethernet/PROFINET, zasad doboru urządzeń wykorzystywanych w systemach PROFINET pod kątem jego wysokiej wydajności, a przede wszystkim możliwości stałego monitorowania oraz diagnostyki problemów.

W trakcie warsztatów zostaną także przedstawione funkcjonalności jakie w ostatnim okresie zostały zaimplementowane w urządzeniach oraz kierunki rozwoju systemu PROFINET.

Warsztaty te będą bezpośrednią okazją do wymiany doświadczeń, praktycznego zapoznania z rozwiązaniami w zakresie zabezpieczania oraz diagnostyki tej sieci. Dzięki towarzyszącej warsztatom ciężarówce demonstracyjnej – PROFINET TRUCK, uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami firmy SIEMENS w zakresie PROFINET.

Agenda:

 • Bezpieczna sieć procesowa – Co to oznacza? | Matusz Palowski / Maciej Górny – Siemens
 • Cyfryzacja w Industry 4.0 – Siemens DF | Michał Bereza – Siemens
 • Ethernet, a klasyczne systemy magistralowe – podejście do diagnostyki Artur Szymiczek – INTEX
 • Kryteria doboru urządzeń infrastruktury sieci PROFINET pod kątem niezawodności, wydajności oraz możliwości diagnostycznych Artur Szymiczek – INTEX
 • Kierunki rozwoju PROFINET: PROFINET i OPC UA, TSN, APL, PROFINET@I40. | Artur Szymiczek INTEX.

Do udziału w warsztatach zapraszamy każdego, kto spotyka się w swojej praktyce z siecią Ethernet/PROFINET, a w szczególności projektantów, integratorów oraz pracowników utrzymania ruchu systemów automatyki.

Terminy i lokalizacje:

Zapisz się wypełniając prosty formularz na stronie Akademia INTEX.

Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona!

Do zobaczenia!

Bezpłatne warsztaty szkoleniowe – diagnostyka sieci PROFIBUS | Gorzów Wlkp., Białystok, Toruń

Bezpłatne warsztaty szkoleniowe – diagnostyka sieci PROFIBUS | Gorzów Wlkp., Białystok, Toruń

Zapraszamy na cykl bezpłatnych jednodniowych warsztatów szkoleniowych poświęconych diagnostyce sieci PROFIBUS.

Sieci PROFIBUS stanowią podstawowy system komunikacyjny większości wykorzystywanych dziś systemów automatyki. To od ich niezawodnego działania w dużej mierze zależy dyspozycyjność całego systemu produkcyjnego. Dlatego też, szczególnie w dobie niedoboru wykwalifikowanej kadry technicznej, istotne jest stałe monitorowanie kondycji sieci PROFIBUS i planowanie działań naprawczych w przypadku wykrycia nieprawidłowości.

Bazując na naszym doświadczeniu zdobytym w czasie realizacji licznych usług serwisowych w zakresie PROFIBUS pragniemy podzielić się naszą wiedzą, zaprezentować zebrane doświadczenia oraz zaproponować konkretne rozwiązania.

Program warsztatów obejmuje:

 • wprowadzenie do diagnostyki sieci PROFIBUS DP/PA, przygotowanie systemu pod kątem diagnostyki, typowe problemy spotykane w instalacjach
 • diagnostyka sieci PROFIBUS DP/PA na poziomie warstwy fizycznej z wykorzystaniem oscyloskopu: prawidłowy kształt sygnału, wpływ typowych błędów/uszkodzeń, ocena amplitudy sygnału
 • diagnostyka na poziomie protokołu: status urządzeń, informacje statystyczne, podgląd ruchu na poziomie protokołu, wyzwalanie rejestracji
 • audytowanie rozbudowanych sieci, metodyka, zarządzanie zgromadzonymi danymi, przyporządkowanie danych do segmentów w sieci PROFIBUS, generowanie raportów
 • metody szybkiej oceny kondycji sieci PROFIBUS
 • budowa niezawodnych sieci PROFIBUS: od projektu do uruchomienia – praktyczne wskazówki
 • stały nadzór kondycji sieci PROFIBUS DP/PA: przykłady rozwiązań i doświadczenia obiektowe

Terminy warsztatów:

Na warsztaty możecie się Państwo zapisać tutaj: Akademia INTEX 

Zapraszamy!

Wiedza w pakiecie – Twoja ścieżka rozwojowa w promocyjnej cenie.

Wiedza w pakiecie – Twoja ścieżka rozwojowa w promocyjnej cenie.

Promocja WIEDZA W PAKIECIE powstała z myślą o Uczestnikach, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w sposób kompleksowy, umożliwiający zakup powiązanych ze sobą tematycznie szkoleń. Jeśli chcesz inwestować w swój rozwój tworząc zaplanowaną ścieżkę szkoleń, ta promocja jest właśnie dla Ciebie!

Przygotowaliśmy pakiety, wśród których znajdziesz:

PAKIETY PODSTAWOWE:

PAKIETY INTEGRATORSKIE:

Chcesz zdobyć kwalifikacje, które pozwolą Ci wyróżnić się na międzynarodowym rynku pracy? Zdobądź je na kursach, dzięki którym zostaniesz wpisany na Międzynarodową Listę Certyfikowanych Inżynierów i otrzymasz Certyfikat wystawiany przez organizację PROFIBUS&PROFINET INTERNATIONAL:

Promocja trwa do 30 września 2019 roku. Nie zwlekaj z wyborem swojej ścieżki rozwojowej!

Szkolenia modułowe = maksimum umiejętności + oszczędność czasu

Szkolenia modułowe = maksimum umiejętności + oszczędność czasu

Szkolenia modułowe to nowa grupa szkoleń, która stanowi odpowiedź na potrzeby pracowników utrzymania ruchu, którzy chcą poszerzać swoje kwalifikacje o wysoko wyspecjalizowane umiejętności w najbardziej efektywny sposób przy minimalnej inwestycji czasu i pieniędzy.

Szkolenia modułowe skupiają się na wybranych, szczegółowych obszarach poszczególnych zagadnień tematycznych naszych pełnych szkoleń. Są tańsze, niż regularne szkolenia, a uczestnik poświęcając minimalny czas zdobędzie umiejętności, które pozwolą skutecznie wdrożyć w życie konkretne rozwiązania, jednocześnie nie będąc wyłączonym z codziennych obowiązków.

Zapoznaj się z proponowaną tematyką szkoleń modułowych:

Szkolenia modułowe = maksimum umiejętności + oszczędność czasu. Skorzystaj już dziś!