Obróć ekran

Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.

Aktualności

Wybierz interesującą Cię sekcję by dowiedzieć się więcej o aktualnościach lub promocjach

Filtruj według kategorii:

Czy szkolenia z minimalnym wkładem własnym są możliwe?

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje korzystając z naszych licznych szkoleń to pamiętaj, że teraz możesz to zrobić nawet za darmo!

Dzięki świadczonym przez nas nieodpłatnym, profesjonalnym usługom wsparcia w obszarze pozyskiwania dotacji, już setki naszych uczestników korzystając z zewnętrznych programów finansowania zdobyło potrzebne im kwalifikacje.

Niech nie przeraża Cię ilość pracy, którą trzeba włożyć w wypełnienie odpowiednich dokumentów. Doradzimy Ci w kwestii wyboru odpowiedniej formy dofinansowania, wypełnimy za Ciebie wniosek, a także zgromadzimy wszystkie dokumenty niezbędne do rozliczenia projektu.

Znasz już swoje potrzeby szkoleniowe? Chciałbyś otrzymać nieodpłatną pomoc przy pozyskaniu dofinansowania? Skontaktuj się z naszym Managerem Projektów Dofinansowanych i ciesz się kwalifikacjami bez kosztów!

Małgorzata Dymarczyk
Manager Projektów Dofinansowanych
Subsidized Projects Manager

+48 664 441 924
mdymarczyk@intex.com.pl

“Bezpieczeństwo maszyn w praktyce” – Safety Truck on Tour

“Bezpieczeństwo maszyn w praktyce” – Safety Truck on Tour

Zgodnie z zapowiedzią wiosenne warsztaty w ramach Akademii INTEX nabierają tempa!

Wspólnie z naszym Partnerem firmą SIEMENS Industry Automation zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnym jednodniowym warsztacie szkoleniowym poświęconym realizacji systemów bezpieczeństwa maszyn w oparciu o przekaźniki bezpieczeństwa lub sterowniki programowalne z komunikacją PROFIsafe oraz ASIsafe.

Część praktyczna realizowana będzie w oparciu o najnowsze rozwiązania firmy SIEMENS w zakresie Safety Integrated z uwzględnieniem przekaźników bezpieczeństwa, elementów wykonawczych, sterowników programowalnych SIMATIC S7‑1200F/1500F oraz napędów SINAMICS.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość zwiedzenia pokazowego samochodu SAFETY TRUCK wyposażonego w najnowsze produkty z portfolio Safety Integrated  firmy SIEMENS.

Terminy i lokalizacje:

  • 28 maja – Poznań, Hotel Poznański, ul. Krańcowa 4,
  • 29 maja – Gliwice, INTEX, ul. Portowa 4

Program warsztatu:

  • Realizacja funkcji bezpieczeństwa z wykorzystaniem dedykowanych komponentów
  • Analiza przykładowych łańcuchów funkcji bezpieczeństwa w SAFETY EVALUATION TOOL
  • Nowe moduły SIMATIC Failsafe
  • Przegląd funkcjonalności TIA Safety Advanced
  • Komunikacja w systemach bezpieczeństwa z wykorzystaniem protokołu PROFIsafe
  • Funkcje bezpieczeństwa zintegrowane w napędach

Aby zapisać się na wydarzenie, kliknij tutaj: Akademia INTEX

Akademia INTEX – kalendarz bezpłatnych warsztatów

Akademia INTEX – kalendarz bezpłatnych warsztatów

W ramach Akademii INTEX już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania eksperckie w obszarze rozwoju kompetencji technicznych. Już w kwietniu i w maju wspólnie z naszymi partnerami zapraszamy do Gliwic i Torunia na bezpłatne warsztaty dotyczące odpowiednio diagnostyki sieci PROFIBUS oraz technologii IO-LINK.

A to nie wszystko…

Już niebawem nasze portfolio wydarzeń zostanie uzupełnione o kolejne warsztaty w obszarze Safety Integrated oraz hydrauliki siłowej!

Zaplanuj swój kalendarz wydarzeń z dużym wyprzedzeniem i zarejestruj się na interesujące Cię spotkanie już dziś… lub jeśli wolisz dopisz się na ostatnią chwilę. Ty sam wybierasz dogodny termin i miejsce interesującego Cię wydarzenia. Zadbaj o swój rozwój i skorzystaj z wiedzy ekspertów. Bądź zawsze na bieżąco!

Z dumą powitaliśmy 30.000 Uczestnika szkoleń INTEX

Z dumą powitaliśmy 30.000 Uczestnika szkoleń INTEX

W minionym tygodniu na szkoleniu PODSTAWOWY TIA gościliśmy 30.000 Uczestnika naszych szkoleń otwartych.

Szczęśliwcem okazał się Pan Marek Główka, na którego czekała miła niespodzianka w postaci zaproszenia do nieodpłatnego uczestnictwa na kolejnym etapie szkolenia!

30 tysięcy przeszkolonych osób to dla nas powód do dumy i radości tym bardziej, że dzieje się to w przededniu 25 rocznicy powstania INTEX. To także dowód uznania i lojalności ze strony naszych Klientów. Dziękujemy Wszystkim za owocną współpracę i zaufanie, jakim nas obdarzacie.

Przy tej okazji życzymy sobie ale i również Państwu jak najwięcej podobnie przyjemnych jubileuszy.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego Jajka i mokrego Dyngusa oraz wszelkiej wiosennej radości życzy załoga INTEX