Obróć ekran

Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.

Aktualności

Wybierz interesującą Cię sekcję by dowiedzieć się więcej o aktualnościach lub promocjach

Filtruj według kategorii:

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia – pomożemy ci je zdobyć!

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje korzystając z naszych licznych szkoleń to pamiętaj, że teraz możesz to zrobić nawet za darmo!

Znamy już priorytety wydatkowania oraz budżet na 2019 rok w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Wartość dofinansowań jest ponad dwukrotnie większa niż w 2018 roku.

Pierwszy kwartał roku jest kluczowy jeśli chodzi o realizację planów w obszarze szkoleń dofinansowanych więc bądź gotów i zrób to razem z nami!

Niech nie przeraża Cię ilość pracy, którą trzeba włożyć w wypełnienie odpowiednich dokumentów. Nasz zespół doradców nieodpłatnie przeprowadzi Cię przez cały proces:

 • wybierając odpowiednią formę dofinansowania
 • doradzając w wyborze odpowiedniego szkolenia
 • wypełniając za Ciebie wniosek
 • zbierając wszystkie dokumenty niezbędne do rozliczenia projektu

Tym, którzy skorzystali z zewnętrznych form finansowania dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyliście nas w 2018r. przy realizacji szkoleń technicznych współfinansowanych przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy oraz Bazę Usług Rozwojowych.

To dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi na rzecz podniesienia kwalifikacji waszej kadry inżynierskiej w 2018r. ponad 50 zakładów przeszkoliło blisko 250 osób, a łączna kwota przyznanego dofinansowania wyniosła 500.000 tysięcy zł. Gratulujemy i zapraszamy do dalszego udziału w programach!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij

Małgorzata Dymarczyk
Manager Projektów Dofinansowanych
Subsidized Projects Manager

+48 664 441 924
mdymarczyk@intex.com.pl

Warsztat szkoleniowy „Diagnostyka sieci PROFIBUS” – przystanek GLIWICE za nami.

Warsztat szkoleniowy „Diagnostyka sieci PROFIBUS” – przystanek GLIWICE za nami.

16 listopada w Gliwicach odbył się warsztat poświęcony diagnostyce sieci PROFIBUS, na którym gościliśmy kilkudziesięciu przedstawicieli różnych gałęzi przemysłu.

Na spotkaniu eksperci INTEX podzielili się z Uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym w czasie realizacji licznych usług serwisowych w zakresie PROFIBUS oraz zaproponowali konkretne rozwiązania dla prawidłowego funkcjonowania sieci.

Warto dodać, że podczas warsztatu po raz pierwszy zaprezentowane zostało unikatowe narzędzie diagnostyczne MERCURY, którego funkcjonalność obejmuje wiele systemów komunikacyjnych, a bieżąca wersja pozwala na diagnostykę systemów wykorzystujących PROFIBUS oraz Ethernet z uwzględnieniem protokołu PROFINET.

Spotkanie w Gliwicach to pierwszy przystanek naszego listopadowego objazdu.

W kolejnych tygodniach czekamy na Państwa w:

 • 23.11.2018 – Poznań, Hotel Poznański, Krańcowa 4, Luboń k/Poznania
 • 30.11.2018 – Legnica, Centrum Konferencyjne Letia Business Center, Rycerska 24

Zapraszamy!

Bezpłatne warsztaty szkoleniowe – diagnostyka sieci PROFIBUS | Gliwice, Poznań, Legnica

Bezpłatne warsztaty szkoleniowe – diagnostyka sieci PROFIBUS | Gliwice, Poznań, Legnica

Zapraszamy na cykl bezpłatnych jednodniowych warsztatów szkoleniowych poświęconych diagnostyce sieci PROFIBUS.

Sieci PROFIBUS stanowią podstawowy system komunikacyjny większości wykorzystywanych dziś systemów automatyki. To od ich niezawodnego działania w dużej mierze zależy dyspozycyjność całego systemu produkcyjnego. Dlatego też, szczególnie w dobie niedoboru wykwalifikowanej kadry technicznej, istotne jest stałe monitorowanie kondycji sieci PROFIBUS i planowanie działań naprawczych w przypadku wykrycia nieprawidłowości.

Bazując na naszym doświadczeniu zdobytym w czasie realizacji licznych usług serwisowych w zakresie PROFIBUS pragniemy podzielić się naszą wiedzą, zaprezentować zebrane doświadczenia oraz zaproponować konkretne rozwiązania.

Program warsztatów obejmuje:

 • wprowadzenie do diagnostyki sieci PROFIBUS DP/PA, przygotowanie systemu pod kątem diagnostyki, typowe problemy spotykane w instalacjach
 • diagnostyka sieci PROFIBUS DP/PA na poziomie warstwy fizycznej z wykorzystaniem oscyloskopu: prawidłowy kształt sygnału, wpływ typowych błędów/uszkodzeń, ocena amplitudy sygnału
 • diagnostyka na poziomie protokołu: status urządzeń, informacje statystyczne, podgląd ruchu na poziomie protokołu, wyzwalanie rejestracji
 • audytowanie rozbudowanych sieci, metodyka, zarządzanie zgromadzonymi danymi, przyporządkowanie danych do segmentów w sieci PROFIBUS, generowanie raportów
 • metody szybkiej oceny kondycji sieci PROFIBUS
 • budowa niezawodnych sieci PROFIBUS: od projektu do uruchomienia – praktyczne wskazówki
 • stały nadzór kondycji sieci PROFIBUS DP/PA: przykłady rozwiązań i doświadczenia obiektowe

Terminy warsztatów:

 • 16.11.2018  – Gliwice, INTEX, Portowa 4
 • 23.11.2018  – Poznań, Hotel Poznański, Krańcowa 4, Luboń k/Poznania
 • 30.11.2018  – Legnica, Centrum Konferencyjne Letia Business Center, Rycerska 24

Na warsztaty możecie się Państwo zapisać tutaj: Akademia INTEX 

Zapraszamy!

Harmonogram szkoleń w 46 tygodniu

W związku z zamiarem ustanowienia przez Sejm RP dnia 12 listopada 2018r. dniem wolnym od pracy, szkolenia w 46 tygodniu roku, których pierwszy dzień przypadał na 12 listopada, zostają przesunięte o jeden dzień – na wtorek 13 listopada.

Program szkoleń zostanie zrealizowany zgodnie z planem. Ilość godzin kursu, przewidziana na każde szkolenie, pozostanie bez zmian. Wydłużeniu ulegnie czas trwania zajęć w obrębie pozostałych dni.

Szczegółowe informacje dotyczące zmian godzinowych zostaną do Państwa wysłane przez nasz dział zamówień.
Connected Hydraulics – Truck Roadshow – przystanek Gliwice

Connected Hydraulics – Truck Roadshow – przystanek Gliwice

Kilkadziesiąt osób odwiedziło mobilną wystawę Connected Hydraulics – Beyond Limits, która wczoraj „zaparkowała” w Gliwicach pod siedzibą INTEX.

Przybyli goście mieli okazje zapoznać się z najnowszymi trendami w zakresie usieciowionej hydrauliki, takimi jak:

 • kompaktowy zasilacz hydrauliczny CytroPac – będący nowatorskim rozwiązaniem typu „plug and run” upraszczającym i przyspieszającym uruchomienie oraz doskonale wpisującym się w koncepcję Przemysłu 4.0,
 • hydrauliczne silniki wolnoobrotowe Hägglunds – wysokomomentowe silniki stanowiące alternatywę dla przekładni mechanicznych i będące bezpośrednią odpowiedzią na rosnące wymagania klientów,
 • system napędów hydraulicznych pomp Sytronix – który umożliwia napęd pomp hydraulicznych o stałej zmiennej objętości roboczej, silnikami elektrycznymi o regulowanych obrotach,
 • filtry nowej generacji – które dbają o czystość oleju w układzie hydraulicznym oraz zapewniają dłuższą żywotność maszyny.

Watro dodać Gliwice były jednym z wielu przystanków na trasie objazdowej wystawy.

W przyszłym tygodniu truck zaparkuje w Gdańsku i Warszawie – szczegóły spotkań dostępne są na: https://www.intex.com.pl/akademia-intex/

Zapraszamy!”